Tafelaars

De Ronde Tafel Dordrecht bestaat uit een groep ondernemende, jonge mannen tot 40 jaar. Allen zijn woonachtig of werkzaam in Dordrecht. Behalve Paul en Thomas dan, maar die gedogen we...

Naam Geïnstalleerd Bestuursfuncties
Mitchell Onderweegs 2018-2019
Arie-Jan van der Duijn Schouten 2017-2018
Richard Schol 2016-2017
David Onis 2016-2017
Walter Kien 2016-2017
Serge Jovanovic 2016-2017
Ferdy Lindhout 2016-2017
Serge Bomius 2016-2017
Joost de Vries 2016-2017
Kenneth Campo 2014-2015
Thomas Nieuwendijk 2015-2016
Loran van der Kooij 2014-2015
Tomar van Dijk 2014-2015
Marijn van Twist 2014-2015
Steven Belder 2014-2015
Leendert van Pelt 2013-2014
Winand Gielen 2013-2014
Stefan Theuns 2012-2013
Antoin Peeters 2012-2013
Jasper Mos 2012-2013
Maarten Burggraaf 2012-2013
Dennis Oemar Said 2010-2011
Robert Bezemer 2010-2011
Erwin Nijhoff 2009-2010
Ralf Musterd 2009-2010
Maurice Hazelebach 2009-2010
Bertil Dekker 2009-2010
Casper Arink 2009-2010
Antoine Verhoef 2008-2009
Nils de Neef 2008-2009
Jelmer Balm 2008-2009
Jacco van Weelden 2006-2007
Joost Schavemaker 2006-2007
Edgar Otte 2004-2005
Guido Keutgen 2006-2007
Paul de Jong 2004-2005
Arjen Arendse 2006-2007
Sander Paarlberg 2005-2006
Jasper Meijer 2005-2006
Eric Heskens 2005-2006
Eef Weijers 2004-2005
Robert Schenk 2004-2005
Adriaan de Ruiter 2004-2005
Léon Overduin 2004-2005
Arie-Kees van der Leeden 2004-2005
Robin Verhoef 2003-2004
Justus Tichelman 2003-2004
Wilco van Vliet 2002-2003
Herbert Stronk 2002-2003
Bert Meinema 2002-2003
Peter Gerlach 2002-2003
René Nijp 2001-2002
Pieter van den Brink 2001-2002
Peter Bresser 2001-2002
Theo Wouters 2000-2001
Joep Tan 2000-2001
Marcel Reijers 2000-2001
Arnout Nolten 2000-2001
Peter Ernst van de Graaf 2000-2001
Reinoud Bruinier 2000-2001
Govert Ramselaar 1999-2000
Marco Lodder 1999-2000
Dick Schalekamp 1998-1999
Rolf van der Horst 1998-1999
Bert-Jan Hendriksen 1998-1999
Edgar Heida 1998-1999
Ernst-Jan Wepster 1997-1998
Dave Koppelaar 1997-1998
Jan Eijkelboom 1997-1998
Hein Noortman 1995-1996
IJmert Lokerse 1995-1996
Peter Boutens 1995-1996
Joris de Wringer 1994-1995
Leon Enthoven 1994-1995
Hugo Meijer 1993-1994
Xander Hof 1992-1993
Rene van Eldonk 1992-1993
Wim Bartelts 1992-1993
Frans Zinnicq Bergmann 1991-1992
Michiel Dingjan 1991-1992
Rene Verwer 1990-1991
Hans van de Schoot 1990-1991
Menco Niemeyer 1990-1991
Manuel Creemers 1990-1991
Kees van Buchem 1990-1991
Harry de Wit 1989-1990
Jurriaan Vroom 1989-1990
Jacques van der Neut 1989-1990
Gert-Jan van Leeuwen 1989-1990
Dirk Hoogendoorn 1989-1990
Jeroen Mud 1988-1989
Eggo van Leusden 1988-1989
Kees Hogewoning 1988-1989
Louis Busink 1988-1989
Jan Zijlstra 1987-1988
Kees Donker 1987-1988
Rolf Dalhuisen 1987-1988
Adri van den Berg 1987-1988
Andries Lugten 1986-1987
Frans Kooijman 1986-1987
Johan Went 1985-1986
Piet van der Eijk 1985-1986
Eric Ritzen 1984-1985
Frans Potters 1984-1985
Jos Jochems 1984-1985
Arij Boogerman 1984-1985
Hein Barmen't Loo 1984-1985
Henk Witsen Elias 1983-1984
Marcel Roemers 1983-1984
Bram Verburg 1982-1983
Jack Scheepbouwer 1982-1983
Ronald Muller 1982-1983
Armand Höppener 1982-1983
Peter Hamburger 1982-1983
Eltjo Rentema 1981-1982
Henk Reimers 1981-1982
Arno Gorissen 1981-1982
Ton Verdenius 1980-1981
M.C.L. Wierenga 1979-1980
C.E. Vos 1978-1979
A.M. de Vos 1978-1979
A.H.J Schuurmans 1978-1979
J.J. Schlee 1978-1979
N.J. Bruins 1978-1979
A.A. Wepster 1977-1978
A.W. de Kool 1977-1978
T. de Groot 1977-1978
J.J.C. Scheepbouwer 1976-1977
P. Lugtigheid 1976-1977
G. van den Brink 1976-1977
F. de Haas 1975-1976
R.S. Wegener Sleeswijk 1975-1976
D.R. Hill 1975-1976
B.F. Bouma 1975-1976
A.H. Marcus 1974-1975
A. Baar 1974-1975
P. van der Wees 1973-1974
A.F.X. van Roosmalen 1973-1974
E. Geluk 1973-1974
R. Filarski 1972-1973
J.A.M. Verwaijen 1972-1973
J.C. Treure 1972-1973
G. Stofregen 1972-1973
G.J. Pruim 1972-1973
J.C. Heidstra 1972-1973
J.K.W. van Leeuwen 1971-1972
P. Kroesen 1971-1972
K.J. Huisman 1971-1972
B.P. Hazenberg 1971-1972
J.G.G. Borst 1971-1972
B.L. Best 1971-1972
A.F. van den Berg 1971-1972
G.A. Walkate 1970-1971
S. Koops 1970-1971
W.A. Kahlman 1970-1971
J.M. de Groot 1970-1971
E. von Balluseck 1970-1971
P.H. der Weduwen 1968-1969
A.A. Nijkerk 1968-1969
C.J. Bleeker 1968-1969
J.W. Roskamp 1967-1968
J.J.R. Polman 1967-1968
L.N. Nieuwenhuizen 1967-1968
H. Hol 1967-1968
T.P.C. van Halewijn 1967-1968
S.I.E. Blok 1967-1968
J.L.C. van der Staak 1966-1967
A. Kastelein 1966-1967
A.J. Deknatel 1966-1967
G.R. André de la Porte 1966-1967
E. Spaans 1965-1966
H.J. Del Prado 1965-1966
P.N.H. Domela Nieuwenhuis Nyegaard 1965-1966
W.D. Lanting 1964-1965
J. Kooger 1964-1965
M.A. Kamp 1964-1965
F.G.L. du Mee 1964-1965
E.J. Kuiper 1963-1964
A.H. Hoogendijk 1963-1964
W. van Dop 1963-1964
J.J. Bos 1963-1964
P. Nolen 1962-1963
F. van der Mark 1962-1963
N.L.P. Lamers 1962-1963
P.A.C.M. Raymakers 1961-1962
T.J. Jellema 1961-1962
H.W. Ten Holter 1961-1962
H.W.H. Haaksma 1961-1962
A.C. Borstlap 1961-1962
M.C. van Veen 1960-1961
C.H. Hogewoning 1960-1961
N.A. Veenendaal 1958-1959
W.D. Meeter 1958-1959
A. Lubeck 1958-1959
R.F.P. Roëll 1957-1958
P.C.J. van der Lelie 1957-1958
F.A. Beek 1957-1958
J.W. Wegstapel 1956-1957
G.J. Kluck 1956-1957
G.W. Baron van Dedem 1956-1957
J. de Mars 1955-1956
J.H.H. Buys 1955-1956
E. Wiersma 1954-1955
S. de Vries 1954-1955
J. Lels 1954-1955
J.G. van der Gijp Barendrecht 1954-1955
G. Bijleveld 1954-1955
S.K. Schalema 1951-1952
E.G. van de Rest 1951-1952
J. Remmelink 1951-1952
W. Reimers 1951-1952
J. Donker Duyvis 1951-1952
J. Dicke 1951-1952
J.P.M. Boldingh 1951-1952
L.J. Wiersma 1949-1950
C.J. Verhey 1949-1950
J. Spoelder 1949-1950
G.J. Lindijer 1949-1950
W.A. Fop Smit 1949-1950
E.G. Elias 1949-1950
O.D. Dicke 1949-1950
J.W.M. Bruins 1949-1950
W.A. Bos 1949-1950
W.P. Bijleveld 1949-1950
J.P.M. Beelaerts van Emmichoven 1949-1950
H.F. Aeyelts 1949-1950
G. van Aardenne 1949-1950
H. van Zeggeren 1949-1950